San Marten

My sme San Marten sme prebrali v januári 2016, ale podnik funguje nepretržite od roku 2006. 

Nikdy ho nevlastnila žiadna gastronomická sieť, vždy ho viedli ľudia, pre ktorých bol srdcovou záležitosťou. Stretnutia bratislavskej bohémy sa stali legendárnymi, vzniklo tu niekoľko vzťahov, niektoré už majú aj svoj dorast:), niektoré historky sú nereprodukovateľné, iné patria do zlatého fondu celej generácie. 

San Marten však nie je len bar, ale pravá talianska trattoria. A teda miesto, kde okrem najlepších drinkov, dostanete aj skvelé čerstvé jedlo. Okrem bohémy tak medzi našich stálych zákazníkov patria aj hostia, ktorí sa chcú dobre najesť. Kým koncom deväťdesiatych rokov bol San Marten jedným z mála miest, kam ste sa

 

mohli utiecť pred vyprážaným syrom a kuracími prsiami s broskyňou, dnes sem môžte uniknúť, ak vás medzičasom unavila generická kuchyňa gastronomických sietí, alebo posthipsterské cheescaky s levanduľovou limonádou. 

Máme, a vždy sme mali (!) dobré jedlo, dobré drinky a skvelú obsluhu. A ešte neporaziteľný výhľad, ale tak to už hádam dávno viete.

Sme podnik, presne podľa sicílskej tradície, v ktorom môžte spraviť rovnako krstiny, ako uzavrieť obchod, prežiť prvé rande alebo sa ísť v piatok zabaviť s kamarátmi. To všetko na námestí pred kostolom, ťažko si vybrať lepšiu kulisu, ale o výhľade sme už tuším hovorili. 

Jednoducho príďte, v San Marten je dobre.

Vito, krstný otec

“Jediná ponuka jedál, ktorá sa neodmieta.”

Pater Noster, kaplán

“Ich nedeľný brunch je mojim jediným hriechom .”

Ľudevít, dejateľ

“Keby mi manka namiesto halušiek takéto cestoviny varila, uzákonim na našom území taliančinu!”

!
Widget Didn’t Load
Check your internet and refresh this page.
If that doesn’t work, contact us.