top of page
Naša reštaurácia

San Marten 

My sme rodina. Vždy sme chceli reštauráciu. A zrazu prišla ponuka prebrať San Marten. San Marten, rozumiete? Ten San Marten, z ktorého historiek doteraz cituje Bratislavská kaviareň. San Marten, ktorý prešiel za tie roky zopár prestavbami, ale stále sa môže pýšiť jednou z najlepších kuchýň v meste. Už ste ochutnali naše cestoviny? Šaláty? Steaky? Pravdepodobne áno. Alebo ste o nich aspoň počuli. San Marten je už roky pojem v bratislavskej gastronómii.
Pre nás je to nové teritórium, ale osvedčené recepty a kuchára sme nezmenili. Trochu sme zrenovovali interiér a postupne sa snažíme doladiť veci, ktoré by sme ešte radi vylepšili. Do Talianska sa roky radi vraciame. Stredomorská kuchyňa, ale aj atmosféra a otvorenosť ľudí sú nám blízke. Hádam sa nám podarilo čiastočne uchovať a čiastočne oprášiť príjemnú atmosféru trattorií, ktoré máme na Taliansku, a v Bratislave na San Martene, tak radi.

 

Budeme radi, ak sa o tom prídete presvedčiť na vlastné oči. Ak po vašej návšteve budete mať chuť zdieľať s nami vaše dojmy, budeme veľmi radi. Napíšte nám email na info@sanmarten.sk a za váš prvý podnet sa vám odmeníme voucherom na 20% zľavu z vašej nasledujúcej konzumácie. 

“Do San Marten chodím už 10 rokov, vždy rád.”

Peter, kaviarenský povaľač
Máte málo času?
Lucia, herečka

“Tu som si dala prvú pusu s mojim terajším manželom.

San Marten je legendárne miesto.”

bottom of page